halloween dekoracje

Najlepsze inspiracje na dekoracje ogrodu – Halloween

Dekoracja albo psikus, przed nami najstraszniejsze ze świąt, jeżeli obchodzicie Halloween na pewno będziecie urządzać przyjęcie. Jeżeli szukacie inspiracji jak udekorować ogród mamy dla was zestawienie najlepszych dekoracji ogrodu.

Dynie, dynie wszędzie

halloween ogórd

źródło: blog.omimattress.com

Dynia to znak rozpoznawczy Halloween, więc dekoracja ogrodu nie może się obejść bez niej. Wystarczy kilka dyni i straszne miny na nich. Jeżeli nie wiecie jak wyciąć dynie, zobaczcie filmik na dole.

Zakącik Hallowenowy

halloween dekoracje

źródło: fashionretailnews.com

Jeżeli nie chcecie dekorować całego ogrodu dobrym pomysłem będzie udekorowanie jednego miejsca. Do tego celu możecie wykorzystać paletę lub po prostu jedno miejsce w ogrodzie. Nawet nie musicie wycinać dyni!

Nie taki ogród straszny, jak go… a może jednak?

halloween ogród dekoracje

źródło: ajc.com

Jeżeli lubicie tworzyć różne dekoracje ta inspiracja na pewno wam się bardzo spodoba. Do wykonania takich dekoracji będziecie potrzebować dużo własnej inwencji i czasu. Efekt może być naprawdę powalający.

Przywitaj gości dynią!

dynia halloween

źródło: alexandrablythe.co.uk

Wystarczy, że na furtce, czy bramie wbijesz dynie i gotowe! Od razu czuć klimat Halloween.

Mały wkład, powalający efekt, czyli zrób dekoracje na Halloween sam

ogród halloween

źródło: pennyroach.com

Jeżeli nie chcesz wydawać wiele pieniędzy na dekoracje, wystarczy ci zwykły brystol i pomysł. Znajdź odpowiednie materiały i stwórz dekoracje na Halloween których nikt nie będzie mieć.

Jak wyciąć dynie?

Komentarze