5 pomysłów na bałwana bez śniegu

W większej części kraju przez ocieplenie klimatu śnieg stał się rzadkością. Jeszcze 10 lat temu nigdzie go nie brakowało i na swoich trawnikach przed domem mieliśmy ogromne, śnieżne budowle. Dzieci budowały bałwany i domki ze śniegu. Dzisiaj jeśli komuś brakuje widoku bałwanka przed domem to tutaj z okazji zbliżających się świąt przedstawiamy 5 pomysłów na bałwana bez śniegu. 1. Bałwan z plastikowych kubków

Tego rodzaju bałwan, z pewnością będzie fajnie prezentował się na zimowym trawniku. Jeśli jeszcze nie wiecie, jak zrobić bałwanka z plastikowych kubków to tutaj mamy dla was fajną instrukcję:

2. Bałwanek ze skarpetki

Co prawda nie nadaje się do ogrodu, ale świetnie prezentuje się w domu. Zobaczcie jak w szybki sposób można zrobić fajną dekorację.

3. Bałwanek z pomponików

Tego bałwanka może zrobić każdy i nie trzeba mieć do niego specjalnego pistoletu do kleju na gorąco. Wystarczy nam wełna, nitka, tasiemka, guziki i nożyczki.

4. Bałwan z wikliny

Potrzebujemy kilkudziesięciu patyków wiklinowych, splatamy z nich trzy koła, malujemy na biało, dodajemy kolorowe akcenty i nasz bałwanek jest gotowy.

5. Bałwan do ogrodu, który przetrwa każdą zimę

Banalny i zarazem świetny sposób na posiadanie bałwana w ogrodzie. Taki bałwan z pewnością nie stopnieje i nie zostanie rozmyty przez deszcz. Sprawdź jak można go zrobić.

 

Komentarze